BMG Goworowski Mariusz Blokus
Mariusz Blockus
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 58 660 49 35
mariusz.blockus@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Adam Braumberger
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.:: 58 660 49 71
adam.braumberger@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Maciej Cinkusz
Szef Serwisu
Tel.:: 58 322 22 43
maciej.cinkusz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Bmg Goworowski Tadeusz Czarnecki
Tadeusz Czarnecki
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 62
tadeusz.czarnecki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Dadacz BMG Goworowski
Paweł Dadacz


pawel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Natalia Frasek
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.:: 58 666 64 12
natalia.frasek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Tomasz Gawłas
Szef Serwisu
Tel.:: 58 660 49 93
tomasz.gawlas@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Piotr Ginter
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.:: 58 322 22 31
piotr.ginter@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Bogdan Goworowski
Prezes
Tel.:: 58 660 49 49
bogdan.goworowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Tadeusz Kopicki
Dyrektor Oddziału
Tel.:: 58 322 22 22
tadeusz.kopicki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Michał Kowalski
Doradca Handlowy

michal.kowalski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Krzysztof Kuczyński
Doradca Handlowy
Tel.:: 59 848 70 57
krzysztof.kuczynski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Cezary Mróz
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.:: 58 660 49 38
cezary.mroz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
BMG Goworowski Sp. z o.o. Boris Turzyma-Patocki
Boris Turzyma-Patocki
Product Expert
Tel.:: 58 660 49 59
boris.turzyma-patocki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Iwona Żelek
Iwona Żelek
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.:: 58 660 49 49
iwona.zelek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Jacek Rusiecki
Wiceprezes
Tel.:: 58 660 49 49
jacek.rusiecki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Filip Stankowski

Tel.:: 58 660 49 87
filip.stankowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
BMG Goworowski Maja Więchowicz
Gdynia Maja Więchowicz
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.:: 58 660 49 49
maja.wiechowicz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
BMG Goworowski Justyna Kamińska
Justyna Kamińska
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.:: 58 322 22 22
justyna.kaminska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
BMG Goworowski Michał Siedlar
Michał Siedlar
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 85
michal.siedlar@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Iwona Zembrzuska
Prokurent
Tel.:: 58 660 49 49
iwona.zembrzuska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Marek Szybilski
Członek Zarządu
Tel.:: 58 660 49 49
marek.szybilski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Daniel Dadacz
Członek Zarządu
Tel.:: 58 660 49 49
daniel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Aleksandra Wdowiak
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.:: 59 848 70 70
aleksandra.wdowiak@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
BMG Goworowski Kamil Raciniewski
Kamil Raciniewski
Product Expert

kamil.raciniewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Michał Łopata
Michał Łopata
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 322 22 75
michal.lopata@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Michał Allaburda
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 3222284
michal.allaburda@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Michal Baran
Michał Baran
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 61
michal.baran@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Krzysztof Bogdanowicz
Krzysztof Bogdanowicz
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 660 49 44
krzysztof.bogdanowicz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Recepcja Bolesławice

Tel.:: 59 848 70 70
info@bmg.mercedes-benz.pl
BMG Maciej Bonder
Maciej Bonder
Doradca Handlowy
Tel.:: 59 848 70 54
maciej.bonder@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Krzysztof Chamera
Krzysztof Chamera
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 59 848 70 31
krzysztof.chamera@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
BMG Goworowski Piotr Chwal
Piotr Chwał
Doradca Serwisowy
Tel.:: 59 848 70 41
piotr.chwal@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Tomasz Cyman
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 322 22 22
tomasz.cyman@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Michał Czyżewski
Michał Czyżewski
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 660 49 41
michal.czyzewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Daniel Dadacz
Szef Sprzedaży
Tel.:: 58 660 49 49
daniel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Przemysław Falkowski BMG Goworowski
Przemysław Falkowski
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 63
przemyslaw.falkowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Krzysztof Galikowski
Krzysztof Galikowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 58 322 22 32
krzysztof.galikowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Recepcja Gdańsk

Tel.:: 58 322 22 22
info@bmg.mercedes-benz.pl
Jacek Gulcz
Kierownik Blacharni
Tel.:: 58 6604946
jacek.gulcz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Rafal Jaciński
Rafał Jaciński
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 58 660 49 33
rafal.jacinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Maciej Karpiński
Doradca Handlowy
Tel.:: 59 848 70 52
maciej.karpinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Mirosław Kotowski
Mirosław Kotowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 58 322 22 35
miroslaw.kotowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Dominik Koć
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 660 49 42
dominik.koc@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Gioworowski Szymon Krawczuk
Szymon Krawczuk
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 69
szymon.krawczuk@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Sebastian Kreft
Sebastian Kreft
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.:: 58 666 64 14
sebastian.kreft@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Paweł Kunicki
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 3222241
pawel.kunicki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
BMG Goworowski Wojciech Kurrek
Wojciech Kurrek
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 322 22 46
wojciech.kurrek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Wojciech Lewandowski
Wojciech Lewandowski
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.:: 58 666 64 11
wojciech.lewandowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
BMG Goworowski Wojciech Mikuć
Wojciech Mikuć
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 660 49 43
wojciech.mikuc@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Bmg Robert Panek
Robert Panek
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 68
robert.panek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody używane, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Andrzej Patoleta
Andrzej Patoleta
Doradca Handlowy
Tel.:: 58-322-22-74
andrzej.patoleta@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Jarosław Piwowarek
Jarosław Piwowarek
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 322 22 73
jaroslaw.piwowarek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Marcin Przygocki
Marcin Przygocki
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 322 22 72
marcin.przygocki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Julian Pyciński
Julian Pyciński
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.:: 58 660 49 42
julian.pycinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Wojciech Romanow
Wojciech Romanów
Doradca Serwisowy
Tel.:: 59 848 70 47
wojciech.romanow@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Adam Rycerski
Adam Rycerski
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 70
adam.rycerski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Rafał Sołobodowski
Rafał Sołobodowski
Specjalista ds. Gwarancji
Tel.:: 58 322 22 42
rafal.solodobowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Daniel Stankowski
Daniel Stankowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 59 848 70 33
daniel.stankowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Marek Szybilski
Szef Sprzedaży
Tel.:: 58 660 49 49
marek.szybilski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Roman Szymichowski
Roman Szymichowski
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 322 22 47
roman.szymichowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
BMG Goworowski Andrzej Tomaszewski
Andrzej Tomaszewski
Doradca Serwisowy
Tel.:: 59 848 70 52
andrzej.tomaszewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Gorowowski Artur Tracz
Artur Tracz
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 84
artur.tracz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Arkadiusz Treppa
Arkadiusz Treppa
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.:: 58 666 64 13
arkadiusz.treppa@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia