Mercedes-Benz Vito.
Samochód pod pełną kontrolą.

Mercedes-Benz Vito to pierwszy samochód w segmencie dostępny z bezpłatnymi usługami zarządzania pojazdem Mercedes Pro Connect. Dzięki nim sprawdzisz lokalizację pojazdu, jego spalanie czy zaplanujesz przegląd.

O Vito.

Jeśli chcesz być zawsze gotowy do działania, nie cofasz się przed nowymi wyzwaniami, konsekwentnie wykonujesz swą pracę, to Vito doskonale do Ciebie pasuje. 

Mercedes Vito gwarantuje postęp - zarówno na drodze, jak i w rentowności Twojej firmy. Wyróżnia go jakość w zakresie ekonomiczności, elastyczności oraz pod względem bezpieczeństwa.

O Mercedes PRO Connect.

Mercedes PRO to nowa marka Mercedes-Benz Vans - kompleksowy system zarządzania flotą, który obejmuje wszystkie aktualne i przyszłe usługi, rozwiązania oraz serwisy cyfrowe pomocne w codziennym biznesie. Naszym celem jest wykorzystanie cyfrowych możliwości, aby Twoja działalność była jeszcze wydajniejsza. 

Oferta Mercedes PRO otwiera nowe możliwości korzystania z Usług sieciowych, dopasowanych do potrzeb użytkownika oraz serwisów cyfrowych, stanowiąc wsparcie ułatwiające prowadzenie biznesu i zwiększanie jego efektywności. Chcesz wiedzieć dokąd jedzie Twój Vito, ile spala, czy wyjechał ze strefy i kiedy zaplanować mu przegląd? A to wszystko z poziomu zdalnie z poziomu aplikacji? Teraz to możliwe.

Poprzez dopasowywane i kompleksowe rozwiązania transportowe, oferta Mercedes Pro Connect zwiększy wydajność Twojego przedsiębiorstwa oraz umożliwi Ci koncentrację na Twojej podstawowej działalności biznesowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi.