Mercedes-Benz

Oferty pracy w Mercedes-Benz.

Oferty pracy.

Krok do kariery w międzynarodowym koncernie.

Jesteśmy zainteresowani zmotywowanymi i zaangażowanymi pracownikami. Jeśli szukacie Państwo nowych wyzwań i dysponujecie ugruntowanymi kwalifikacjami zawodowymi, możecie się ubiegać u nas o pracę.

Doradca Handlowy – samochody dostawcze
Miejsce pracy: Gdynia i Bolesławice k / Słupska

Opis stanowiska:

- realizowanie indywidualnego planu sprzedaży;

- dbanie o najwyższy standard obsługi klienta;

- aktywne pozyskiwanie klientów;

- nawiązywanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

- reprezentowanie firmy oraz marki na zewnątrz

- sprzedaż produktów powiązanych - kredytów i leasingów.

Wymagania:

- wykształcenie średnie preferowane;

- 2 lata doświadczenia w sprzedaży;

- wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

- wysoka kultura osobista;

- wzorowa organizacja pracy;

- biegła znajomość branży motoryzacyjnej- warunek konieczny znajomość zagadnień związanych z doborem zabudów na pojazdach;

- prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży pojazdów dostawczych.

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzenia;

- pracę w młodym, dynamicznym zespole;

- niezbędne narzędzia pracy;

- możliwość rozwoju zawodowego

CV wraz z poniższą klauzulą prosimy wysyłać na adres rekrutacja@bmg.mercedes-benz.pl

UWAGA! Prosimy o zamieszczenie w CV odpowiednich klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 RODO. Administratorem Danych jest BMG Goworowski sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (81-537), ul. Łużycka 9. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych.