Mercedes-Benz

Historia firmy.

Historia firmy.

Od początku naszej działalności do dziś.
Jak to się zaczęło...

Patrząc z perspektywy lat nikt nie przypuszczał, że mały salon w gdańskim „Zieleniaku” przeobrazi się w giganta tej marki. Najpierw firma poszerzyła się o przestronną działkę w Gdyni Redłowie, gdzie do dziś znajduje się jej centrala. Później wybudowano dwupoziomowy salon w Gdańsku przy ul. Elblaskiej 81 oraz salon w Bolesławicach k / Słupska.

Ostatnim etapem rozbudowy było wybudowanie nowoczesnej blacharnii w Gdyni Chwarznie.

No właśnie choć BMG to mercedes, należy pamiętać, że firma jest jedynym w regionie Centrum AMG (w Gdyni), w którym poza specjalnie wydzielonym miejscem ekspozycji, do dyspozycji klientów są samochody do jazd próbnych takie jak CLS 63 AMG a na specjalne życzenie nawet SLS!

Poza działalnością stricte handlową firma angażuje się w lokalne inicjatywy społeczne, po raz kolejny sponsoruje drużynę Asseco Prokom. Jest zdobywcą szeregu wyróżnień od firmy Fair Play, Top 100, Gazel Biznesu, Diamentów Forbes po nagrodę Dealera Roku 2011.

„I właśnie ta ostatnia nagroda jest dla mnie największym wyróżnieniem, doceniającym 12 lat pracy dla marki Mercedes-Benz” – powiedział Bogdan Goworowski właściciel i założyciel firmy.

BMG Bogdan Goworowski prowadzi działalność dealersko-serwisową w trzech lokalizacjach w Gdyni, Gdańsku i Bolesławicach k / Słupska oraz własną blacharnię w Gdyni Chwarznie.

Poszukujący samochodów z pewnego źródła, ale z „drugiej ręki” też znajdą dla siebie interesujące auto.

Firma zatrudnia 150 osób.