Mercedes-Benz
Kalina Banach
Doradca ds. szkód komunikacyjnych
Tel.: 58 660 49 49
kalina.banach@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
BMG Goworowski Mariusz Blokus
Mariusz Blockus
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 58 660 49 49
mariusz.blockus@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Adam Braumberger
Dyrektor Marketingu i PR
Tel.: 58 660 49 49
adam.braumberger@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: niemiecki, angielski
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Maciej Cinkusz
Szef Serwisu
Tel.: 58 322 22 22
maciej.cinkusz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Bmg Goworowski Tadeusz Czarnecki
Tadeusz Czarnecki
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 602 311 035
tadeusz.czarnecki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Dadacz BMG Goworowski
Paweł Dadacz
Mercedes-Benz Financial Services Expert

Tel. kom. 696 874 331
pawel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Natalia Frasek
Doradca ds. szkód komunikacyjnych
Tel.: 58 660 49 49
natalia.frasek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Tomasz Gawłas
Szef Serwisu
Tel.: 58 660 49 49
tomasz.gawlas@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Piotr Ginter
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: 58 322 22 22
Tel. kom. 604 975 973
piotr.ginter@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Bogdan Goworowski
Prezes
Tel.: 58 660 49 49
info@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Agata Herman
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 698 906 916
agata.herman@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Piotr Jabłoński
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 538 637 240
piotr.jablonski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Tadeusz Kopicki
Dyrektor Oddziału
Tel.: 58 322 22 22
tadeusz.kopicki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Michał Kowalski
Doradca Handlowy
Tel.: 58 322 22 22
Tel. kom. 532 754 795
michal.kowalski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Weronika Lidzbarska
Doradca ds. szkód komunikacyjnych
Tel.: 58 660 49 49
weronika.lidzbarska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
Cezary Mróz
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 606 376 573
cezary.mroz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Marcin Przygocki
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 882 598 581
marcin.przygocki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Daria Ratajczak
Doradca ds. szkód komunikacyjnych
Tel.: 58 660 49 49
daria.ratajczak@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
BMG Goworowski Mariusz Blokus
Tomasz Wiecierzycki
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 58 660 49 49
tomasz.wiecierzycki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Jakub Woźniak
Doradca Handlowy
Tel.: 58 322 22 22
Tel. kom. 538 633 934
jakub.wozniak@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski, polski
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Dadacz BMG Goworowski
Anna Ziebura
Bank Expert
Tel.: 58 322 22 22
Tel. kom. 532 463 699
anna.ziebura@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Iwona Żelek
Iwona Żelek
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 696 424 615
iwona.zelek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Jacek Rusiecki
Wiceprezes
Tel.: 58 660 49 49
jacek.rusiecki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Filip Stankowski
Asystent Działu Marketingu i PR
Tel.: 58 660 49 49
filip.stankowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
BMG Goworowski Justyna Kamińska
Justyna Kamińska
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: 58 322 22 22
Tel. kom. 602 791 284
justyna.kaminska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Michał Siedlar
Michał Siedlar
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 604 180 059
michal.siedlar@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Iwona Zembrzuska
Prokurent
Tel.: 58 660 49 49
iwona.zembrzuska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Marek Szybilski
Członek Zarządu
Tel.: 58 660 49 49
marek.szybilski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Daniel Dadacz
Członek Zarządu
Tel.: 58 660 49 49
daniel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Magdalena Galas - Popiel
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: 59 848 70 70
magdalena.galas-popiel@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
BMG Goworowski Kamil Raciniewski
Kamil Raciniewski
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 882 340 475
kamil.raciniewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Michał Łopata
Michał Łopata
Doradca Handlowy
Tel.: 58 322 22 22
Tel. kom. 604 563 447
michal.lopata@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Michał Allaburda
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 322 22 22
michal.allaburda@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Michal Baran
Michał Baran
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 602 176 120
michal.baran@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Recepcja Bolesławice

Tel.: 59 848 70 70
info@bmg.mercedes-benz.pl
BMG Maciej Bonder
Maciej Bonder
Doradca Handlowy
Tel.: 59 848 70 54
Tel. kom. 602 173 449
maciej.bonder@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Rafał Będkowski
Product Expert
Tel.: 58 322 22 22
Tel. kom. 734 171 954
rafal.bedkowski@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski, polski
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Krzysztof Chamera
Krzysztof Chamera
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: 59 848 70 31
Tel. kom. 606 658 036
krzysztof.chamera@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
BMG Goworowski Piotr Chwal
Piotr Chwał
Szef Serwisu
Tel.: 59 848 70 40
piotr.chwal@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Bartosz Czyżewski
Product Expert
Tel.: 58 660 49 49
bartosz.czyzewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Michał Czyżewski
Michał Czyżewski
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 660 49 49
michal.czyzewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Daniel Dadacz
Szef Sprzedaży
Tel.: 58 660 49 49
daniel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Mateusz Demski
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
mateusz.demski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Adrianna Fajkowska
Contact Center
Tel.: 58 660 49 49
contactcenter@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
Przemysław Falkowski BMG Goworowski
Przemysław Falkowski
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 696 497 882
przemyslaw.falkowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Krzysztof Galikowski
Krzysztof Galikowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 58 322 22 22
krzysztof.galikowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Recepcja Gdańsk
Star Assistant
Tel.: 58 322 22 22
info@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
Kordian Grędziński
Product Expert
Tel.: 58 660 49 49
kordian.gredzinski@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: niemiecki, angielski, polski
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jacek Gulcz
Kierownik Stacji Blacharsko-Lakierniczej
Tel.: 58 660 49 49
jacek.gulcz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Wojciech Izbiński
Product Expert
Tel.: 59 848 70 70
wojciech.izbinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Rafal Jaciński
Rafał Jaciński
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 58 660 49 49
rafal.jacinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
BMG Goworowski Wojciech Romanow
Tomasz Jankowski
Doradca Serwisowy
Tel.: 59 848 70 44
Tel. kom. 532 758 979
tomasz.jankowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Maciej Karpiński
Doradca Handlowy
Tel.: 59 848 70 52
Tel. kom. 734 171 953
maciej.karpinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Mirosław Kotowski
Mirosław Kotowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 58 322 22 22
miroslaw.kotowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Grzegorz Kozodój
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: 59 848 70 32
grzegorz.kozodoj@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Dominik Koć
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 660 49 49
dominik.koc@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Gioworowski Szymon Krawczuk
Szymon Krawczuk
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 600 378 372
szymon.krawczuk@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Sebastian Kreft
Sebastian Kreft
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: 58 660 49 49
sebastian.kreft@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Łukasz Krzystek

Tel.: 58 660 49 49
lukasz.krzystek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Paweł Kunicki
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 3222241
pawel.kunicki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
BMG Goworowski Wojciech Kurrek
Wojciech Kurrek
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 322 22 22
wojciech.kurrek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Wojciech Lewandowski
Wojciech Lewandowski
Doradca ds. szkód komunikacyjnych
Tel.: 58 660 49 49
wojciech.lewandowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Bmg Robert Panek
Robert Panek
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 664 041 769
robert.panek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Andrzej Patoleta
Andrzej Patoleta
Doradca Handlowy
Tel.: 58 322 22 22
Tel. kom. 606 751 049
andrzej.patoleta@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Michał Czyżewski
Filip Piechota
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 660 49 49
filip.piechota@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Marika Pietrzak
Star Assistant
Tel.: 58 660 49 49
marika.pietrzak@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Jarosław Piwowarek
Jarosław Piwowarek
Doradca Handlowy
Tel.: 58 322 22 73
Tel. kom. 604 563 450
jaroslaw.piwowarek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Julian Pyciński
Julian Pyciński
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 660 49 49
julian.pycinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Andrzej Tomaszewski
Michał Rusinowicz
Doradca Serwisowy
Tel.: 59 848 70 43
michal.rusinowicz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Adam Rycerski
Adam Rycerski
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 666 048 729
adam.rycerski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Rafał Sołobodowski
Rafał Sołobodowski
Specjalista ds. Gwarancji
Tel.: 58 322 22 42
rafal.solodobowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Daniel Stankowski
Daniel Stankowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 59 848 70 33
daniel.stankowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Agnieszka Stoppa
Contact Center
Tel.: 58 660 49 49
contactcenter@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
BMG Gorowowski Artur Tracz
Grzegorz Syrewicz
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 734 171 940
grzegorz.syrewicz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Tomasz Szmajda
Doradca Serwisowy
Tel.: 59 848 70 41
tomasz.szmajda@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Marek Szybilski
Szef Sprzedaży
Tel.: 58 660 49 49
marek.szybilski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Roman Szymichowski
Roman Szymichowski
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 322 22 22
roman.szymichowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Jarosław Tarczewski
Doradca Serwisowy
Tel.: 59 848 70 46
jaroslaw.tarczewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Andrzej Tomaszewski
Andrzej Tomaszewski
Doradca Serwisowy
Tel.: 59 848 70 42
Tel. kom. 664 024 124
andrzej.tomaszewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Gorowowski Artur Tracz
Artur Tracz
Doradca Handlowy
Tel.: 58 660 49 49
Tel. kom. 692 485 550
artur.tracz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Arkadiusz Treppa
Arkadiusz Treppa
Doradca ds. szkód komunikacyjnych
Tel.: 58 660 49 49
arkadiusz.treppa@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Jerzy Walczyński
Szef Sprzedaży

jerzy.walczynski@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski, polski
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Jacek Witek
Jacek Witek
Doradca Serwisowy
Tel.: 58 660 49 49
jacek.witek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis