Mercedes-Benz
BMG Goworowski Mariusz Blokus
Mariusz Blockus
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 58 660 49 49
mariusz.blockus@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Adam Braumberger
Dyrektor Marketingu i PR
Tel.:: 58 660 49 49
adam.braumberger@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: niemiecki, angielski
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Maciej Cinkusz
Szef Serwisu
Tel.:: 58 322 22 43
maciej.cinkusz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Bmg Goworowski Tadeusz Czarnecki
Tadeusz Czarnecki
Doradca Handlowy
Tel.:: 586604949
Tel. kom.: 602 311 035
tadeusz.czarnecki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Dadacz BMG Goworowski
Paweł Dadacz
Bank Expert

Tel. kom.: 696874331
pawel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Natalia Frasek
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.:: 58 660 49 49
natalia.frasek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Tomasz Gawłas
Szef Serwisu
Tel.:: 58 660 49 49
tomasz.gawlas@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Piotr Ginter
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.:: 58 322 22 31
Tel. kom.: 604 975 973
piotr.ginter@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Bogdan Goworowski
Prezes
Tel.:: 58 660 49 49
info@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Tadeusz Kopicki
Dyrektor Oddziału
Tel.:: 58 322 22 22
tadeusz.kopicki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Michał Kowalski
Doradca Handlowy

Tel. kom.: 532 754 795
michal.kowalski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Krzysztof Kuczyński
Doradca Handlowy
Tel.:: 59 848 70 57
Tel. kom.: 606 483 390
krzysztof.kuczynski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Cezary Mróz
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 606 376 573
cezary.mroz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Marcin Przygocki
Doradca Handlowy

Tel. kom.: 882 598 581
marcin.przygocki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Dadacz BMG Goworowski
Agnieszka Łącka
Bank Expert

Tel. kom.: 532463699
agnieszka.lacka@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Iwona Żelek
Iwona Żelek
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 696 424 615
iwona.zelek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Jacek Rusiecki
Wiceprezes
Tel.:: 58 660 49 49
jacek.rusiecki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Filip Stankowski
Asystent Działu Marketingu i PR
Tel.:: 58 660 49 49
filip.stankowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
BMG Goworowski Maja Więchowicz
Maja Więchowicz
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 698 906 916
maja.wiechowicz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
BMG Goworowski Justyna Kamińska
Justyna Kamińska
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.:: 58 322 22 22
Tel. kom.: 602 791 284
justyna.kaminska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
BMG Goworowski Michał Siedlar
Michał Siedlar
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 604 180 059
michal.siedlar@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Iwona Zembrzuska
Prokurent
Tel.:: 58 660 49 49
iwona.zembrzuska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Marek Szybilski
Członek Zarządu
Tel.:: 58 660 49 49
marek.szybilski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Daniel Dadacz
Członek Zarządu
Tel.:: 58 660 49 49
daniel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Magdalena Galas - Popiel
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.:: 59 848 70 70
magdalena.galas-popiel@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Aleksandra Lewińska
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.:: 59 848 70 70
Tel. kom.: 734 171 950
aleksandra.lewinska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
BMG Goworowski Kamil Raciniewski
Kamil Raciniewski
Doradca Handlowy

Tel. kom.: 882 340 475
kamil.raciniewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Michał Łopata
Michał Łopata
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 322 22 75
Tel. kom.: 604 563 447
michal.lopata@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Michał Allaburda
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 3222284
michal.allaburda@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Michal Baran
Michał Baran
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 602 176 120
michal.baran@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Recepcja Bolesławice

Tel.:: 59 848 70 70
info@bmg.mercedes-benz.pl
BMG Maciej Bonder
Maciej Bonder
Doradca Handlowy
Tel.:: 59 848 70 54
Tel. kom.: 602 173 449
maciej.bonder@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Krzysztof Chamera
Krzysztof Chamera
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.:: 59 848 70 31
Tel. kom.: 606658036
krzysztof.chamera@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
BMG Goworowski Piotr Chwal
Piotr Chwał
Szef Serwisu
Tel.:: 59 848 70 40
piotr.chwal@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Bartosz Czyżewski
Product Expert
Tel.:: 58 660 49 49
bartosz.czyzewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Michał Czyżewski
Michał Czyżewski
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 660 49 49
michal.czyzewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Daniel Dadacz
Szef Sprzedaży
Tel.:: 58 660 49 49
daniel.dadacz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Adrianna Fajkowska
Contact Center
Tel.:: 58 660 49 49
adrianna.fajkowska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
Przemysław Falkowski BMG Goworowski
Przemysław Falkowski
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 696497882
przemyslaw.falkowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Krzysztof Galikowski
Krzysztof Galikowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 58 322 22 32
krzysztof.galikowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Recepcja Gdańsk

Tel.:: 58 322 22 22
info@bmg.mercedes-benz.pl
Kordian Grędziński
Product Expert
Tel.:: 58 660 49 49
kordian.gredzinski@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: niemiecki, angielski, polski
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jacek Gulcz
Kierownik Blacharni
Tel.:: 58 660 49 49
jacek.gulcz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Rafal Jaciński
Rafał Jaciński
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 58 660 49 49
rafal.jacinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
BMG Goworowski Wojciech Romanow
Tomasz Jankowski
Doradca Serwisowy
Tel.:: 59 848 70 44
Tel. kom.: 532 758 979
tomasz.jankowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Maciej Karpiński
Doradca Handlowy
Tel.:: 59 848 70 52
Tel. kom.: 734 171 953
maciej.karpinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Mirosław Kotowski
Mirosław Kotowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 58 322 22 35
miroslaw.kotowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Grzegorz Kozodój
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.:: 59 848 70 32
grzegorz.kozodoj@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Dominik Koć
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 660 49 49
dominik.koc@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Gioworowski Szymon Krawczuk
Szymon Krawczuk
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 600 378 372
szymon.krawczuk@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Sebastian Kreft
Sebastian Kreft
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.:: 58 660 49 49
sebastian.kreft@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Paweł Kunicki
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 3222241
pawel.kunicki@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
BMG Goworowski Wojciech Kurrek
Wojciech Kurrek
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 322 22 46
wojciech.kurrek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Wojciech Lewandowski
Wojciech Lewandowski
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.:: 58 660 49 49
wojciech.lewandowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Marta Luszcz
Contact Center
Tel.:: 58 660 49 49
marta.luszcz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Serwis
Sebastian Markowtz
Product Expert
Tel.:: 58 660 49 49
sebastian.markowtz@bmg.mercedes-benz.pl
Języki obce: niemiecki, angielski, polski
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Wojciech Mikuć
Wojciech Mikuć
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 660 49 49
wojciech.mikuc@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Bmg Robert Panek
Robert Panek
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 664 041 769
robert.panek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody używane, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Andrzej Patoleta
Andrzej Patoleta
Doradca Handlowy
Tel.:: 58-322-22-74
Tel. kom.: 606 751 049
andrzej.patoleta@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Daria Petryk
Star Assistant
Tel.:: 58 660 49 49
daria.petryk@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
Marika Pietrzak
Star Assistant
Tel.:: 58 660 49 49
marika.pietrzak@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Jarosław Piwowarek
Jarosław Piwowarek
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 322 22 73
Tel. kom.: 604 563 450
jaroslaw.piwowarek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Julian Pyciński
Julian Pyciński
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.:: 58 660 49 49
julian.pycinski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Andrzej Tomaszewski
Michał Rusinowicz
Doradca Serwisowy
Tel.:: 59 848 70 43
michal.rusinowicz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Adam Rycerski
Adam Rycerski
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 666 048 729
adam.rycerski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Rafał Sołobodowski
Rafał Sołobodowski
Specjalista ds. Gwarancji
Tel.:: 58 322 22 42
rafal.solodobowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Daniel Stankowski
Daniel Stankowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.:: 59 848 70 33
daniel.stankowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Agnieszka Stoppa
Contact Center
Tel.:: 58 660 49 49
agnieszka.stoppa@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
Aleksandra Strąkowska
Contact Center
Tel.:: 58 660 49 49
aleksandra.strakowska@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Serwis
BMG Gorowowski Artur Tracz
Grzegorz Syrewicz
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 734 171 940
grzegorz.syrewicz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Tomasz Szmajda
Doradca Serwisowy
Tel.:: 59 848 70 41
tomasz.szmajda@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Marek Szybilski
Szef Sprzedaży
Tel.:: 58 660 49 49
marek.szybilski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
BMG Goworowski Roman Szymichowski
Roman Szymichowski
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 322 22 47
roman.szymichowski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Jarosław Tarczewski
Doradca Serwisowy
Tel.:: 59 848 70 46
jaroslaw.tarczewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
BMG Goworowski Andrzej Tomaszewski
Andrzej Tomaszewski
Doradca Serwisowy
Tel.:: 59 848 70 42
Tel. kom.: 664 024 124
andrzej.tomaszewski@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
BMG Gorowowski Artur Tracz
Artur Tracz
Doradca Handlowy
Tel.:: 58 660 49 49
Tel. kom.: 692 485 550
artur.tracz@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
BMG Goworowski Arkadiusz Treppa
Arkadiusz Treppa
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.:: 58 660 49 49
arkadiusz.treppa@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
BMG Goworowski Jacek Witek
Jacek Witek
Doradca Serwisowy
Tel.:: 58 660 49 49
jacek.witek@bmg.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis