Mercedes-Benz

Można jechać dalej.

To możliwe z Mercedes-Benz MobiloVan dla mojego samochodu.
MobiloVan Mercedes-Benz.
Bezgraniczna mobilność.

Nie ma znaczenia, kiedy, gdzie i jak – zapewniamy mobilność, eliminując przeszkody i pomagając dotrzeć do celu. Mercedes-Benz MobiloVan[1] obejmuje świadczenia od szybkiej i kompetentnej pomocy mechanika Service24h na miejscu awarii samochodu, po udostępnienie pojazdu zastępczego. Te i inne świadczenia MobiloVan Mercedes-Benz oferuje standardowo.

Bez kłopotów z mobilnością nawet przez 30 lat.

Ufamy naszym pojazdom ‒ tak bardzo, że umożliwiamy bezpłatne przedłużanie MobiloVan Mercedes-Benz maksymalnie do 30 lat. Wystarczy, że samochód będzie regularnie serwisowany w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz. Po każdym takim przeglądzie serwisowym MobiloVan przedłuży się automatycznie do następnego przeglądu ‒ nawet przez 30 lat. W każdej chwili możliwy jest także powrót do MobiloVan, także wtedy, gdy od ostatniego przeglądu upłynęło kilka lat.

Utrzymuj mobilność w całej Europie.

Mercedes-Benz MobiloVan umożliwia bezpieczną jazdę w całej Europie. W oparciu o gęstą sieć autoryzowanych serwisów Mercedes-Benz, Mercedes-Benz MobiloVan oferuje szybką pomoc na miejscu awarii samochodu oraz wiele innych świadczeń. W większości przypadków przywracamy autu zdolność do jazdy już na miejscu awarii.

[1] Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan jest dostępna w aktualnej wersji dla modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY.

Dla wszystkich pojazdów zarejestrowanych od 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Dla modeli Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.