Mercedes-Benz

Kalendarz BMG na rok 2018

Od kilkunastu lat nasi klienci, partnerzy, fani w okresie noworocznym otrzymują od nas kalendarz Mercedes-Benz BMG Goworowski, którego najnowsza edycja na rok  2018 będzie już 15-stym wydaniem tej publikacji.  

Zgodnie z tradycją modele marki Mercedes-Benz zostały sfotografowane na tle charakterystycznych miejsc województwa Pomorskiego. Kalendarze BMG Goworowski mają dwie formy – duży kalendarz ścienny, którego nakład w tym roku wyniósł 1000 sztuk oraz mniejszy w formie “biurkowej”, wydany w liczbie 7000 sztuk.  

Autorem zdjęć od kilku lat jest trójmiejski fotograf Ivo Ledwożyw. Plenerami zdjęciowymi zostały takie miejsca jak gdyński port morski, pole golfowe Sierra Golf Club pod Wejherowem, dworzec w Gdyni, osiedla mieszkaniowe w Sopocie i Gdyni Orłowie, a także po raz pierwszy w historii kalendarza, Port Lotniczy w Gdańsku, w tym dość unikalne zdjęcie, wykonane na płycie lotniska.

Zaprezentowanymi samochodami były głównie topowe modele z oferty Mercedes-Benz, w tym kilka modeli AMG, między innymi G63, GLC43, C43 Coupe oraz imponujące AMG GT C.