Mercedes-Benz

BMG Goworowski na Pomorskim Rendez-Vous

Ponad pięćdziesięciu największych graczy z sektora międzynarodowych produktów i usług luksusowych oraz premium zaprezentowało się podczas III edycji wystawy Pomorskie Rendez Vous zorganizowanej w ubiegły weekend w centrum Gdańska przez stocznię jachtową Sunreef Yachts.

Luksusowe jachty, samochody, biżuteria, moda, kosmetyka, alkohole, maszyny lotnicze, nowe technologie, ekskluzywne apartamenty, hotelarstwo, to tylko niektóre branże przedstawione przez Partnerów Pomorskiego Rendez Vous. Na zamkniętej imprezie , której obszar zajmował ponad 4 000 m2 zjawiło się ponad 800 gości z Polski i zagranicy, a w tym znane osobowości ze świata biznesu, sztuki, kultury oraz wielbicieli najznamienitszych produktów i szeroko pojętego "dolce vita".

Patronat Honorowy nad Pomorskim Rendez Vous objął Marszałek Województwa Pomorskiego – Pan Mieczysław Struk, a nad Partnerstwem Merytorycznym czuwała firma doradcza KPMG, która od ponad sześciu lat jest autorem Raportu na temat Rynku Dóbr Luksusowych i Premium w Polsce.

„Z Francisem Lapp – Prezesem Stoczni Sunreef Yachts znamy się oraz przyjaźnimy od kilkunastu lat. Przez ten cały czas współpracujemy ze sobą i zawsze możemy na sobie polegać. Pomorskie Rendez-Vous jest największym wydarzeniem w sferze towarzysko biznesowej. Tak więc z wielką przyjemnością włączamy się w pomoc w zorganizowaniu tego eventu”. Bogdan Goworowski – Prezes Mercedes BMG Goworowski – Partner wydarzenia