Mercedes-Benz

W pełni elektryczne modele od Mercedes-EQ.

Technologia przyszłości.
W pełni elektryczne modele od Mercedes-EQ

Komfort na najwyższym poziomie i technologia samochodów od Mercedes-EQ zwiastują nową erę w motoryzacji. Kompaktowy EQA, przestronny EQC, a może EQS z zasięgiem do 770 km[1]? Znajdź model dla siebie i ruszaj w kierunku przyszłości.

EQA

EQA.

Sportowy design, imponujący zasięg, możliwość szybkiego naładowania i technologia przyszłości – nowy w pełni elektryczny EQA łączy wszystko, czego możesz się spodziewać po luksusowym kompaktowym samochodzie od Mercedes-EQ.

EQC

EQC.

Usiądź wygodnie i ruszaj w podróż w kierunku przyszłości z przestronnym EQC, który perfekcyjnie odnajduje się w jeździe po mieście, oferuje dużą przestrzeń i idealnie sprawdza się w roli rodzinnego samochodu.

EQS

EQS.

EQS zapowiada kolejną generację elektrycznych samochodów od Mercedes-EQ. Porywający design, luksusowe wnętrze i zasięg do 770 km[1] sprawiają, że każda podróż to komfort na najwyższym poziomie.

Sprawdź samochody dostępne od ręki!

Sprawdź samochody dostępne od ręki!
Trzy kroki dzielą Cię od Twojego idealnego Mercedesa.

EQA 250: średnie zużycie energii elektrycznej: 17,9 kWh/100 km; średnia emisja CO₂: 0 g/km[2]

EQC 400 4MATIC: średnie zużycie energii elektrycznej: 20,5-23,2 kWh/100 km: średnia emisja CO₂: 0 g/km[2]

EQS 450+: średnie zużycie energii elektrycznej: 18,8-14,7 kWh/100 km; średnia emisja CO₂: 0 g/km[2]

[1] Zasięg został określony na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zasięg jest zależny od konfiguracji pojazdu.

[2] Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia energii elektrycznej obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.