Mercedes-Benz

Pomoc Mercedes-Benz w razie wypadków i awarii.

Infolinia serwisowa

Infolinia serwisowa.

Zdarzył się wypadek – co robić?

Krok 1:
Założyć kamizelkę ostrzegawczą, zabezpieczyć miejsce wypadku, osobom poszkodowanym udzielić pierwszej pomocy.

Krok 2:
Powiadomić służby ratownicze lub policję (jeśli to konieczne).

Krok 3:
Spisać protokół z wypadku.

Krok 4:
Sfotografować pojazdy, które uczestniczyły w wypadku, oraz miejsce zdarzenia.

Krok 5:
Zadzwonić na infolinię serwisową Mercedes-Benz 00 800 1 777 7777*, opisać powstałe szkody i mieć przygotowane dokumenty pojazdu. Mercedes-Benz AccidentAssist zorganizuje transport Państwa samochodu do najbliższego dealera Mercedes-Benz, zatroszczy się o Państwa dalszą podróż, i uzgodni z Państwa ubezpieczycielem sposób uregulowania szkody.

* Połączenie bezpłatne. Za połączenia z sieci komórkowych mogą być jednak naliczane opłaty. Alternatywnie: +48 22 354 40 01.

Service24h

Service24h.

Service24h Mercedes-Benz. Dniem i nocą wyprowadza na właściwą drogę.

Jeśli zdarzy się Państwu w drodze awaria techniczna lub problem z uruchomieniem pojazdu, w całej Europie przyjdzie Państwu z pomocą Service24h Mercedes-Benz. Nasza infolinia serwisowa 00 800 1 777 7777 [1] przyjmie Państwa zgłoszenie, a następnie zorganizuje szybką i profesjonalną pomoc. Nasz Service24h wyjeżdża na zgłoszenia przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Awaria często daje się usunąć na miejscu. Gdy nie jest to możliwe, zapewniamy transport samochodu do najbliższego warsztatu Mercedes-Benz, a Państwu organizujemy dalszą podróż.

Mogą Państwo oczekiwać następujących świadczeń serwisowych:

  • opieka w sytuacjach awaryjnych
  • porada i diagnoza techniczna
  • wdrożenie działań pomocowych
  • sterowanie i koordynacja
  • obsługa przez wykwalifikowany personel

Szybka pomoc za naciśnięciem przycisku.

Jeszcze obszerniejszy serwis zapewni Państwu nowo wbudowana usługa telematyczna Mercedes-Benz Contact [2]: Za naciśnięciem przycisku łączą się Państwo telefonicznie z centrum obsługi klienta Mercedes-Benz. Na życzenie wysyłane są wszystkie istotne dane pojazdu oraz jego położenie. Gwarantuje to krótki czas reakcji i szybką pomoc na miejscu zdarzenia.

[1] Połączenie bezpłatne. Za połączenia z sieci komórkowych mogą być jednak naliczane opłaty. Z niepodłączonych krajów europejskich: +48 22 354 40 01.
[2] Wymóg: fabryczne radio z działającym telefonem komórkowym. Użytkownik ponosi jedynie koszty połączenia z aparatu komórkowego do sieci stacjonarnej.

Pomoc w razie wypadku

Pomoc w razie wypadku.

Pomoc Mercedes-Benz w razie wypadku.

Nasza aspiracje jakościowe oraz stosowanie innowacyjnej techniki Mercedes-Benz i supernowoczesnych systemów bezpieczeństwa mają na celu jedno: zapobiegać nieszczęśliwym wypadkom. Ale nawet doświadczonym kierowcom zdarzają się wypadki: zwierzęta przechodzące przez szosę, uderzenia kamieni czy uszkodzenie karoserii wskutek własnej nieostrożności lub z cudzej winy.

Na szczęście Mercedes-Benz proponuje obszerne świadczenia serwisowe, dzięki którym w razie czego zachowają Państwo mobilność, a pechowe zdarzenie nie stanie się powodem dużego zmartwienia. Infolinia serwisowa, gwarancja mobilności, fachowa naprawa – pomyśleliśmy o wszystkim.