Mercedes-Benz

Naprawy powypadkowe Mercedes-Benz.

Doskonałe naprawy dla Państwa Mercedesa nawet w skomplikowanych przypadkach.

Mogą Państwo zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie napraw powypadkowych: Nasi fachowcy znają Państwa Mercedesa w najdrobniejszych szczegółach i wykonają naprawy powypadkowe z największą starannością dla utrzymania wartości Państwa samochodu, ale przede wszystkim dla Państwa bezpieczeństwa.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas wartością nadrzędną.

Bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i przewożonych przez Państwa Pasażerów to najważniejsze kryterium brane pod uwagę podczas wykonywania napraw powypadkowych Mercedes-Benz. Nasi fachowcy wybierają sposób naprawy, kierując się tą zasadą. Z tego powodu jednym z najważniejszych celów napraw powypadkowych Mercedes-Benz jest diagnoza i naprawa wszelkich uszkodzeń powypadkowych w złożonym układzie obwodów elektronicznych i mechanizmach zapewniających bezpieczeństwo. To samo dotyczy stabilności Państwa Mercedesa.

Oryginalne części zamienne i narzędzia.

Mogą Państwo być pewni, że nasi fachowcy w ramach napraw powypadkowych Mercedes-Benz będą montować tylko Oryginalne Części Mercedes-Benz. Również stosowane narzędzia spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe i zostały zaprojektowane specjalnie do samochodów Mercedes-Benz. W związku z tym niektóre specjalne narzędzia są przeznaczone wyłącznie do napraw powypadkowych konkretnych linii modeli Mercedes-Benz.

Zrównoważony rozwój.

Wszystkie autoryzowane serwisy Mercedes-Benz są zobowiązane do oszczędzania zasobów w ramach wysokich norm środowiskowych firmy Mercedes-Benz Group AG. Zgodność z wymogami prawnymi oraz ciągłe doskonalenie produktów i usług jest dla nas sprawą oczywistą.

Naszym stałym celem, od produkcji aż po serwis i naprawy, jest oszczędność materiałów i energii poprzez wdrażanie zrównoważonych procesów. Na przykład, wiele myjni w naszych serwisach jest już wyposażonych w system recyrkulacji wody.

Certyfikat bezpieczeństwa w standardzie.

Certyfikat Mercedes-Benz Repair™ potwierdza, że naprawa powypadkowa Państwa samochodu Mercedes-Benz została przeprowadzona zgodnie z naszymi rygorystycznymi normami. To nie jest dokument bez znaczenia, jeżeli będą Państwo chcieli sprzedać swojego Mercedesa, a ponadto uprawnia on Państwa do dalszej gwarancji mobilności.