Mercedes-Benz

Naprawa szyb Mercedes-Benz SmallRepair.

Tania i bezpieczna naprawa uszkodzonych szyb.

Niezależnie od tego, czy szyba czołowa została uszkodzona na skutek uderzenia kamieniem, czy z innego powodu: w ramach usługi SmallRepair możemy szybko, bezpiecznie i tanio usunąć drobne uszkodzenia szyby, zamiast wymieniać ją w całości.

Zazwyczaj koszty takiej naprawy pokryje ubezpieczenie.

Zwykle za naprawy szyb w ramach usługi SmallRepair nie zapłacą Państwo ani złotówki. Całość kosztów takiej naprawy ponosi Państwa ubezpieczyciel. Zwykle zostaną pokryte nawet koszty odliczeń.

A zatem pozostaną Państwo zawsze bezpieczni na drodze.

Państwa bezpieczeństwo jest sprawą nadrzędną: naprawa szyby czołowej zapewnia bezwarunkową stabilność szyby i doskonałą widoczność. Dzięki usłudze SmallRepair szyba czołowa Państwa samochodu będzie wyglądała tak, jakby nic się nie stało. Jeżeli w pewnych sytuacjach naprawa okaże się niemożliwa, zaproponujemy Państwu korzystną cenę za nową, oryginalną szybę czołową Mercedes-Benz.

Mogą Państwo zaufać jakości gwarantowanej przez fachowców Mercedes-Benz.

Naprawy szyb czołowych Mercedes-Benz spełniają najsurowsze normy jakościowe: Nasi fachowcy naprawią szybę czołowa w Państwa Mercedesie z najwyższą starannością. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości; jest to nasz wkład w utrzymanie wartości Państwa Mercedesa.
Usługę naprawy szyb czołowych Mercedes-Benz SmallRepair oferuje nasz serwis Mercedes-Benz Repair™. Program serwisu nadwozia,  powłoki lakierowej i szyb opracowany przez naszych specjalistów.

Chętnie udzielimy Państwu bezpłatnej porady.

Mogą Państwo bezpłatnie i bez zobowiązań dowiedzieć się, czy naprawa szyby czołowej w Państwa samochodzie w ramach usługi Mercedes-Benz SmallRepair jest możliwa. Czemu nie umówić się na wizytę już teraz?