Mercedes-Benz

Pielęgnacja wnętrza.

W niezwykle dobrej formie również wewnątrz.

Tekstylia, tworzywa sztuczne lub skóra: wnętrze Państwa Mercedesa wyróżnia się wysokiej jakości materiałami – od kokpitu po tył. Aby zapewnić Państwu dobre samopoczucie w tej atmosferze, przygotowaliśmy szereg Oryginalnych środków do pielęgnacji Mercedes-Benz. Zadbaliśmy jednak nie tylko o elegancki wygląd i komfort, ale także o Państwa bezpieczeństwo. Szyby i szkło muszą przecież gwarantować dobry widok na drogę i otoczenie nawet podczas upałów czy mrozów.

Dzięki specjalnym środkom do pielęgnacji Mercedes-Benz widok ten pozostaje niezmącony w każdej sytuacji. Mogą Państwo liczyć na to, że wszystkie produkty są specjalnie dopasowane do Państwa Mercedesa – niezależnie od tego, czy przeznaczone są do wnętrza czy nadwozia, na lato czy na zimę. Stosowanie wyszukanych surowców sprawia, że działanie naszych produktów jest szczególnie efektywne i długotrwałe, przy jednoczesnej ochronie materiałów i środowiska.

Porada: Co pewien czas należy czyścić również pasy bezpieczeństwa, ponieważ silniejsze zabrudzenie może utrudniać ich zwijanie. Nie należy tutaj stosować żadnych środków chemicznych, aby nie uszkodzić włókien, a przed zwinięciem pasa należy go całkowicie wysuszyć.