Mercedes-Benz

Pielęgnacja lakieru.

Połysk i utrzymanie wartości pojazdu.

Już od pierwszego spojrzenia to on określa wygląd Państwa samochodu: lakier. Środki do pielęgnacji Mercedes-Benz pomagają utrzymać go w idealnym stanie bez żadnych uszkodzeń. Zewnętrznej warstwie ochronnej pojazdu zagrażają bowiem warunki klimatyczne i inne czynniki. Na przykład ptasie odchody. Zawarty nich enzym pankreatyna atakuje już po krótkim czasie nawet bardzo odporne lakiery. Jego działanie wzmacnia się w sytuacji parkowania zabrudzonego samochodu przez dłuższy czas w słońcu i wysychania zabrudzeń.

W tych i w wielu innych przypadkach pomaga odpowiednio wczesne stosowanie Oryginalnych środków do pielęgnacji Mercedes-Benz, które przywracają wysoki połysk lakieru i elementów chromowanych, a przede wszystkim przez długi czas utrzymują wizualną wartość Państwa Mercedesa, a tym samym jego wartość przy odsprzedaży. Mogą Państwo bowiem liczyć na profilaktyczną konserwację i optymalną ochronę korozyjną – w doskonałej jakości Mercedes-Benz.

Porada: Czyszczenie i polerowanie krawędzi nadwozia wiąże się z silnym naciskiem na stosunkowo małe fragmenty powierzchni. Należy zachować tutaj szczególną ostrożność, aby nie zniszczyć lakieru podstawowego.