Mercedes-Benz

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz.

Oryginalne Części Regenerowane

Ekonomiczna alternatywa.

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz to ekonomiczna i ekologiczna alternatywa: Wysoka jakość i sprawdzone bezpieczeństwo w umiarkowanej cenie – nawet 50% taniej. Z taką samą gwarancją producenta jak na części nowe.

Dokładnie sprawdzona jakość na najwyższym poziomie.

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz podlegają tym samym wymaganiom jakościowym, co nasze nowe części. Są przez specjalistów poddawane regeneracji i technicznie odnawiane. W ten sposób znów spełniają wysokie wymogi Mercedes-Benz w zakresie niezawodności, bezpieczeństwa i trwałości.

Niezawodne, w korzystnej cenie i przyjazne dla środowiska.

Pompa wodna, alternator czy silnik – Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz odznaczają się niezawodnością i umiarkowaną ceną, a przede wszystkim wspomagają Państwa troskę o środowisko.

Oszczędność czasu i zasobów

Oszczędność zasobów.

To dzisiaj temat szczególnie drogi naszym sercom, oszczędzanie ograniczonych zasobów to dziś sprawa ważniejsza niż kiedykolwiek przedtem. Mercedes-Benz stoi przed problemem odpowiedzialności za środowisko od wielu lat.

Dzięki używaniu Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz aktywnie przyczyniamy się do ochrony i utrzymania naszej planety poprzez mniejsze zużycie energii, mniejsze zużycie cennych surowców i zmniejszenie emisji.

Ponieważ każda część używana, jaką uda nam się zregenerować, sprawia, że nie musimy produkować części nowej Pozwala to zaoszczędzić energię, czas pracy, materiały i wszelkie koszty, jakie się z tym wiążą, i przynosi takie korzyści, że możemy przyjąć prawie każdą część używaną w ramach rozliczenia zakupu lub montażu Oryginalnej Części Regenerowanej Mercedes-Benz. Ta zasada jest genialna w swojej prostocie i bezsprzecznie jest dla Państwa korzystna.

Zmniejsz koszty.

Ponadto pozwalają zmniejszyć koszty: to dlatego oferowane przez nas Regenerowane Części Oryginalne Mercedes-Benz są tańsze od porównywalnych części nowych nawet aż o 50%.

Środowisko

Przemiana starego w nowe.

Proces oceny cyklu życia Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz to coś, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Każda wymiana na część regenerowaną pozwala oszczędzić energię, cenne zasoby i obniża emisję dwutlenku węgla, bo części nie trzeba produkować od nowa. Każdego roku pozwala to zaoszczędzić tysiące ton surowców i megawatogodzin energii elektrycznej. Oszczędność emisji dwutlenku węgla w przypadku tylko jednego oryginalnego silnika regenerowanego Mercedes-Benz wynosi tyle, co ilość dwutlenku węgla przetwarzana przez 6 drzew w ciągu dziesięciu lat. Albo inaczej, energia zaoszczędzona dzięki wyborowi silnika regenerowanego wystarczy na 190 dni pracy laptopa.

Wszystkie to oczywiście bez utraty sprawdzonej jakości Mercedes-Benz. Ponieważ zużyte części zostają przez naszych specjalistów poddane profesjonalnej regeneracji i odnowie technicznej. Wynik: 100 procent jakości za nawet aż o 50 procent niższą cenę. Mercedes-Benz jest jednym z pierwszych producentów samochodów, mogącym potwierdzić trwałość Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz w ramach certyfikowanego procesu oceny cyklu życia.

Oryginalna jakość

Gwarancja producencka Mercedes-Benz.

W przypadku zastosowania Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz w naprawach mogą Państwo polegać na znanych standardach jakościowych. Dzięki częściom zregenerowanym przez naszych specjalistów możemy zagwarantować Państwu jakość i bezpieczeństwo, udzielając tej samej gwarancji producenckiej Mercedes-Benz, jaką oferujemy w przypadku nowych części.

Testowanie wieloetapowe.

Proces regeneracji Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz podlega rygorystycznym testom i składa się z kilku etapów. Od pełnego demontażu elementów, aż po mycie, badania wizualne, pomiarowe i elektryczne, wszystko podlega dokładnej kontroli. Jeśli dana część nie spełnia naszych wymogów, to jest ponownie przetwarzana i naprawiana. Wszystkie zużyte części są zastępowane nowymi. Ostateczne testowanie wszystkich Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz przebiega według tych samych standardów, co części nowych.