Mercedes-Benz

Ekonomiczna jazda z regenerowanymi częściami.

Ekonomiczna jazda z regenerowanymi częściami.

Regenerowane turbosprężarki Mercedes-Benz.

Jednym z produktów z naszego bogatego programu Oryginalnych Części Regenerowanych jest regenerowana turbosprężarka Mercedes-Benz. Możemy zaoferować Państwu nasze całkowicie zregenerowane turbosprężarki z certyfikatem jakości w korzystnej cenie, gwarantując jednocześnie wysoką jakość produktu.

Proces regeneracji używanej turbosprężarki Mercedes-Benz odbywa się w kilku etapach i jest ściśle kontrolowany. Od pełnego demontażu elementów, aż po mycie, badania wizualne, pomiarowe i elektryczne, wszystko podlega dokładnej kontroli. Gdy któraś część nie spełnia wymogów, zostaje poddana odpowiedniej obróbce, naprawie lub wymianie na nową. Ostateczne testowanie turbosprężarki przebiega według tych samych standardów, co części nowych.

Regenerowana turbosprężarka Mercedes-Benz pozwala korzystać z zaawansowanych technologicznie elementów silnika, narażonych na ekstremalne temperatury, obciążenia mechaniczne i wysokie ciśnienie. Nowoczesne silniki z turbosprężarką Mercedes-Benz, w przeciwieństwie do silników wysokoprężnych bez turbosprężarki, w pełni wykorzystują energię spalin silnika, zużywając mniej paliwa. Bardziej ekonomicznie nie można już jeździć!

Chętnie przekażemy Państwu więcej informacji na temat turbosprężarek dostępnych w naszej ofercie części regenerowanych i udzielimy indywidualnej porady.