Mercedes-Benz

Opony na miarę Mercedesa.

 

W ścisłej kooperacji z renomowanymi producentami opon projektujemy ogumienie spełniające surowe wymogi testów i perfekcyjnie pasujące do naszych modeli pojazdów. Zanim opona zostanie wyróżniona znakiem jakości „MO” i otrzyma miano oryginalnej opony Mercedes-Benz, musi spełnić czasem nawet 50 surowych kryteriów testowych. Mamy nadzieję, że docenią Państwo znakomite własności jezdne, bezpieczeństwo i komfortowość naszych opon, a także ich znaczną odporność na ścieranie i długi przebieg. Po szczegóły zapraszamy do autoryzowanych przedstawicieli Mercedes-Benz.

Opony klasy „MOExtended” odznaczają się – oprócz zwykłych walorów jakościowych Mercedes-Benz – następującymi właściwościami:

  • W razie nagłego spadku ciśnienia można na nich przejechać – zależnie od stopnia załadowania pojazdu – jeszcze do 80 kilometrów (przy załadowaniu częściowym), z prędkością 80 km/h.
  • Pozwalają wydostać się ze strefy zagrożenia (np. autostrada, tunel, szosa nocą) i dotrzeć do najbliższego dealera Mercedes-Benz.
  • Znaczny komfort jazdy: drgania z nierówności podłoża w bardzo nieznacznym stopniu przenoszą się na układ jezdny i pasażerów.