Mercedes-Benz

Gwarancje Mercedes-Benz.

Gwarancja dla pojazdów fabrycznie nowych

Gwarancja dla pojazdów fabrycznie nowych.

Odpowiedzialność, którą chętnie na siebie bierzemy.

Wszystkie samochody osobowe Mercedes-Benz na terenie Europy objęte są od 1 września 2005 dwuletnią gwarancją dla samochodów fabrycznie nowych.

Umowne przyrzeczenie gwarancyjne uzyskają Państwo od naszej organizacji dystrybucyjnej w danym kraju. Okres gwarancji rozpoczyna się w dniu wydania samochodu albo w dniu jego pierwszej rejestracji – w zależności od tego, która z tych dat jest wcześniejsza. Świadczenia gwarancyjne nie są ograniczone kilometrowym przebiegiem pojazdu. Gwarancja ta uzupełnia ustawową odpowiedzialność cywilną za wady fizyczne pojazdu i daje Państwu poczucie zabezpieczenia przez pierwsze dwa lata.

Obszar obowiązywania gwarancji Mercedes-Benz dla samochodów fabrycznie nowych obejmuje państwa członkowskie Unii Europejskiej, a także Islandię, Liechtenstein, Norwegię i Szwajcarię.

Gwarancja dla pojazdów używanych

Gwarancja dla pojazdów używanych.

Znak jakości dla aut używanych.

Gdy kupują Państwo u nas samochód używany, jest on nie tylko fachowo sprawdzony, lecz w większości wypadków opatrzony także europejską gwarancją Mercedes-Benz ważną przez co najmniej 12 miesięcy.

Gwarancja ta zapewnia Państwu ciągłą mobilność także w razie awarii – niezależnie od tego, w jakim kraju zachodniej Europy akurat się Państwo znajdują. Naprawimy Państwa samochód, nie biorąc od Państwa ani centa za robociznę, ani też – do przebiegu 100 tys. km – za materiały. Koszty robocizny pokrywamy w całości także dla pojazdów o większym przebiegu.

Jeśli wybrany przez Państwa samochód – z trójramienną gwiazdą lub bez – nie posiada europejskiej gwarancji Mercedes-Benz, to proszę zapytać swojego dealera.