Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Mobilo.

Mobilo

Mobilo

Zachowaj mobilność w całej Europie.

Gwarancja Mobilo pozwala zachować mobilność i sama jest mobilna. Jeżeli często odwiedzają Państwo Mercedes-Benz w celu dokonania przeglądu, to gwarancje mogą Państwo przedłużać co roku. Możliwe jest nawet odnowienie gwarancji w późniejszym czasie, nawet gdy termin planowanego przeglądu minął.

Szczegóły

Gwarancje mobilności

Państwa Mercedes standardowo jest wyposażony w gwarancję mobilności Mercedes-Benz Mobilo. Oznacza to, że mogą Państwo podróżować bez żadnego niepokoju. Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek problemy z pojazdem, to uzyskają Państwo szybką pomoc Mercedes-Benz na terenie całej Europy, dokładnie w miejscu, gdzie jest potrzebna.

W takich sytuacjach zapewnimy Państwu mobilność.

Awarie techniczne i problemy z uruchomieniem pojazdu: Jeżeli Państwa pojazd nie rusza lub jest unieruchomiony z powodu problemów technicznych, na przykład w wyniku awarii mechanicznej bądź elektronicznej, rozładowania akumulatora lub uszkodzenia koła.

Drobne zdarzenia losowe:

W przypadku nieprawidłowej pracy pojazdu będącej skutkiem jego nagłego unieruchomienia na drodze. Na przykład z powodu braku paliwa, niewłaściwego tankowania lub utraty kluczyków.

Obszar obowiązywania

Obszar obowiązywania

Zachowaj mobilność w całej Europie. Dzięki gwarancji Mobilo Mercedes-Benz.

Jeśli zdarzy się Państwu kiedyś nieplanowana przerwa w podróży, to dzięki gwarancji Mobilo uzyskają Państwo szybką pomoc na miejscu.

Mercedes-Benz dysponuje jedną z najgęstszych sieci serwisowych w Europie. W razie potrzeby mogą Państwo liczyć na skuteczną pomoc w około 3000 autoryzowanych serwisów Mercedes-Benz. Profesjonalnie i przez całą dobę.

Ze świadczeń oferowanych w ramach Mobilo Mercedes-Benz mogą Państwo korzystać, podróżując po niemal całej Europie. [1]

AlbaniaHiszpaniaPolska
AndoraHolandiaPortugalia
AustriaIrlandiaRumunia
BelgiaIslandiaSerbia i Czarnogóra
Bośnia i HercegowinaKosowoSłowacja
BułgariaLiechtensteinSłowenia
ChorwacjaLitwaSzwajcaria
Cypr (Północny i Południowy)LuksemburgSzwecja
CzechyŁotwaTurcja
DaniaMacedoniaUkraina
EstoniaMaltaWęgry
FinlandiaMołdawiaWielka Brytania
FrancjaMonakoWłochy
GibraltarNiemcy
GrecjaNorwegia

Świadczenia

Świadczenia

Mogą Państwo zaufać naszej profesjonalnej pomocy.

Drobne zdarzenia losowe, awarie techniczne i stłuczki: pomagamy natychmiast na miejscu, dokładnie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Aby mogli Państwo ruszyć w dalszą podróż tak szybko, jak to będzie możliwe. Jeżeli nie będą Państwo mogli dalej jechać swoim Mercedesem, to dzięki gwarancji Mobilo i tak dotrą Państwo na miejsce samochodem zastępczym, samolotem lub koleją.

Świadczenia Mercedes-Benz Mobilo.

Pomoc na drodze i w uruchomieniu pojazdu, drobne naprawy w miejscu awarii:

Profesjonalna pomoc na miejscu. Mobilo pokrywa koszty wezwania fachowców i napraw do 150 €. Nie są pokrywane dalsze koszty materiałów: opon, akumulatorów i kluczyków, a także środków i materiałów eksploatacyjnych.

Samochody zastępcze:

W razie potrzeby otrzymają Państwo samochód zastępczy na czas naprawy, maksymalnie na trzy dni robocze. Gwarancja nie obejmuje kosztów paliwa i świadczeń dodatkowych. W tym przypadku obowiązują ceny rynkowe. Nie zwracamy kosztów paliwa i świadczeń dodatkowych. Typ samochodu zastępczego zależy od dostępności. W razie wypadku lub aktu wandalizmu oraz drobnych zdarzeń losowych nadal obowiązuje ustalone standardowe ubezpieczenie.

Samolot/kolej:

Alternatywnie, zamiast samochodu zastępczego Mercedes-Benz pokrywa koszty dalszej podróży samolotem lub koleją (w obie strony). Jeżeli będą Państwo chcieli sami odebrać swój samochód z autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz, który dokonał naprawy, to Mercedes-Benz pokryje również koszty podróży do serwisu. Pokrywamy koszty podróży w obie strony dla kierowcy i pasażerów do wysokości 400 € na osobę.

Koszty odstawienia samochodu:

Jeżeli Państwa Mercedes-Benz nie może wrócić na drogę w ciągu 3 dni roboczych, to na życzenie odstawimy samochód do autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz, z którego usług Państwo korzystają, i pokryjemy związane z tym koszty. Ponieważ zwrot samochodu odbywa się w ramach przewozu skonsolidowanego, czas potrzebny na jego odstawienie może być różny w zależności od odległości i miejsca naprawy.

Pomoc drogowa:

Jeżeli nie będą Państwo mogli dalej podróżować swoim samochodem Mercedes-Benz z powodu awarii, drobnego zdarzenia losowego, wypadku lub aktu wandalizmu, to zorganizujemy i pokryjemy koszty holowania do najbliższego autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz.

Nocleg/hotel:

Jeżeli zechcą Państwo poczekać na naprawę samochodu, której zakończenie nie jest możliwe tego samego dnia, Mercedes-Benz z przyjemnością zorganizuje dla Państwa nocleg. Pokryjemy koszty noclegu w pokoju hotelowym ze śniadaniem na czas naprawy, maksymalnie na okres 3 dni roboczych dla kierowcy i pasażerów.


Taksówki, komunikacja publiczna i inne środki transportu:

Pokryjemy Państwa wydatki związane z podróżą na stację kolejową lub lotnisko na przykład taksówką lub środkami komunikacji publicznej do wysokości 65 €.


Pomoc organizacyjna:

Oferujemy pomoc, na przykład, w razie wypadku lub szkód spowodowanych aktami wandalizmu. Za granicą zapewniamy Państwu pomoc prawną i tłumacza.