Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Service 24h.

Pomoc na trasie w dzień i w nocy.

Jeśli zdarzy się Państwu w drodze awaria techniczna lub problem z uruchomieniem pojazdu, w całej Europie przyjdzie Państwu z pomocą Service24h Mercedes-Benz. Nasza infolinia serwisowa 00 800 17 77 77 77 [1] przyjmie Państwa zgłoszenie, a następnie zorganizuje szybką i profesjonalną pomoc. Nasz Service24h wyjeżdża na zgłoszenia przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Awarię często można usunąć na miejscu. Gdy nie jest to możliwe, zapewniamy transport samochodu do najbliższego warsztatu Mercedes-Benz, a Państwu organizujemy dalszą podróż.

  • indywidualnej opieki w sytuacjach awaryjnych
  • porady i diagnozy
  • wdrożenia działań pomocowych
  • wsparcia i koordynacji
  • pomocy wykwalifikowanego personelu

Szybka pomoc po naciśnięciu przycisku.

Jeszcze więcej świadczeń serwisowych oferuje nowa zintegrowana usługa telematyczna Mercedes-Benz Contact [2] – wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby telefonicznie połączyć się z centrum obsługi klienta Mercedes-Benz, do którego na życzenie przesłane są wszystkie istotne dane o pojeździe i jego położeniu. Pozwala to zapewnić najkrótszy czas reakcji i szybką pomoc na miejscu awarii.

[1] Numer bezpłatny, mogą jednak być naliczane opłaty za połączenia z sieci komórkowych. Alternatywnie dostępny numer +48 22 354 40 01.
[2] Pod warunkiem wyposażenia pojazdu w fabryczne radio połączone z aktywnym telefonem komórkowym. Użytkownik ponosi jedynie koszty połączenia telefonicznego z siecią stacjonarną.