Mercedes-Benz

Legenda Trwa.

Mercedes-Maybach Klasa S.
Mercedes-Maybach Klasa S

Historia, która pisze się od 100 lat.

W 1921 Wilhelm Maybach miał ambitne marzenie, by „stworzyć produkt najlepszy z najlepszych”. W rezultacie powstał samochód tak niespotykany i tak ekskluzywny, że miał stać się legendą. Sto lat później nowy Mercedes-Maybach Klasa S tworzy najnowszy rozdział tej wciąż piszącej się sagi o bezkompromisowej doskonałości w motoryzacji.

Współczesne arcydzieło.

Mercedes-Maybach to samochód do którego aspirują wszyscy, ale jest osiągalny tylko dla nielicznych. Surrealistyczny świat stworzony po to, by go pokazać, odzwierciedla to w każdym drobiazgowym pociągnięciu pędzla. Mercedes-Maybach Klasa S to centralny punkt dzieła sztuki, wokół którego powstaje zaczarowany i bogaty świat daleko wykraczający poza zwyczajność.

Mercedes-Maybach Klasa S

Ożywianie legendy.

Mercedes-Maybach Klasa S to niespotykana gwiazda. Aby opowiedzieć jego historię, trzeba było równie niespotykanego talentu Ignasi Monreala. Ten światowej sławy artysta namalował niezwykłe światy, które łączą dziedzictwo i mitologię z innowacyjnością i przyszłością. Wszystko po to, by w wyjątkowy sposób uczcić ponadczasowość niezrównanego luksusu samochodu.

Mercedes-Maybach Klasa S

Uchwycić ponadczasowy luksus.

Zobacz, jak płynnie łączą się ze sobą współczesny przepych, innowacyjna technologia i stuletnia wizja Wilhelma Maybacha.

Mercedes-Maybach Klasa S

Sztuka opanowana do perfekcji.

Obserwuj mistrzowskie umiejętności, które odzwierciedlają to samo zaangażowanie z jakim powstaje – niczym samochodowe dzieło sztuki - nowy Mercedes-Maybach.

Dowiedz się więcej.

Twoje pytania na temat modelu Mercedes-Maybach Klasa S.