Mercedes-Benz

Nowy Mercedes-Maybach Klasa S.

Luksus niezależności.
Nowy Mercedes-Maybach Klasa S

Nowoczesność i luksus najwyższej klasy.

Wysoka jakość materiałów, doskonałe wykonanie, wyjątkowy komfort i innowacyjne technologii.

Komfort i bezkompromisowy luksus to priorytet w Klasie S od Mercedes-Maybach. Oryginalne detale, szlachetne materiały, przestronność i ekscytujące rozwiązania cyfrowe gwarantują wyjątkowe wrażenia podczas jazdy.

Komfort najwyższej klasy.

Mercedes-Maybach Klasa S to szlachetne materiały, atrakcyjne opcje foteli i komfort na najwyższym poziomie. Współpraca innowacyjnych technologii i ekranów o wysokiej rozdzielczości gwarantuje rozrywkę i łatwy dostęp do najważniejszych informacji. A dzięki poduszkom powietrznym z tyłu, zintegrowanym z oparciami przednich foteli poczujesz się jeszcze bezpieczniej.

System MBUX nowej generacji

System MBUX nowej generacji.
Inteligentny system informacyjno-rozrywkowy MBUX poznaje Cię z czasem i dostosowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb. Intuicyjny interfejs umożliwia sterowanie głosowe lub za pomocą centralnego ekranu dotykowego OLED. 

Asystent wnętrza MBUX z tyłu

Asystent wnętrza MBUX z tyłu.
Inteligentny i intuicyjny: asystent wnętrza MBUX z tyłu ma na uwadze wyłącznie Twoje potrzeby i jest w stanie rozpoznać wiele Twoich życzeń po ruchach i gestach. Nawet gdy rozsiądziesz się wygodnie i zrelaksujesz, wciąż masz wszystko pod kontrolą, dosłownie na wyciągnięcie ręki. 

Podajnik pasa bezpieczeństwa

Podajnik pasa bezpieczeństwa z tyłu.
Wsiadanie do samochodu z tyłu jeszcze nie było tak wygodne. Po zamknięciu drzwi asystent wnętrza MBUX rozpoznaje ruch ręką podczas sięgania po klamrę pasa bezpieczeństwa i
automatycznie uruchamia podajnik. 

Masaż łydek na tylnych fotelach

Masaż łydek na tylnych fotelach.
Nowy Mercedes-Maybach Klasa S zapewnia najwyższy komfort, niezależnie od tego, czy wybierasz się w długą czy krótką podróż. Wspaniałe poczucie przestrzeni i różnorodne funkcje masażu (np. masażu łydek na tylnych fotelach) zapewniają relaks i dobre samopoczucie. 

System nagłaśniający surround Burmester® High-End 4D

System nagłaśniający surround Burmester® High-End 4D.
Ciesz się muzyką w 4D. Nowy wymiar doznań muzycznych zapewni Ci 8 głośników w fotelach wraz z masażem dźwiękowym. 30 wysokiej klasy głośników surround, wbudowanych również w fotele, oraz subwoofer optymalizują dźwięk przestrzenny do łącznej mocy 1750 W.

Aktywna kontrola hałasu podczas jazdy

Aktywna kontrola hałasu podczas jazdy.
Innowacyjne systemy tłumienia hałasu podczas jazdy wyciszają uciążliwe odgłosy jazdy i zamieniają nową Klasę S od Mercedes-Maybach w oazę spokoju. Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście czy w dalekiej podróży, usłyszysz tylko to, co chcesz usłyszeć, ale bez całkowitego odizolowania się od świata zewnętrznego. A wszystko dzięki dostępnemu opcjonalnie wysokiej klasy systemowi nagłaśniającemu surround Burmester® 4D. 

Dowiedz się więcej.

Twoje pytania na temat nowego modelu Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé.

Ilustracja zawiera wyposażenie, które nie jest jeszcze dostępne w momencie wprowadzenia na rynek.