Mercedes-Benz

Nowy CLS.

Ekspresja ponad przeciętność.
Nowy CLS

Nowy CLS: siła charakteru.

Kierowcy nowego modelu CLS nie zadowalają się tym, co przeciętne. Nowy CLS polaryzuje swoim unikalnym wyglądem i indywidualną wszechstronnością. Odkryj, co wyróżnia jego silny charakter.

Ikoniczny kształt o sportowym charakterze.

Wyraziste linie definiują ponadczasowy wygląd nowego CLS. Dzięki celowemu ograniczeniu do tego, co najważniejsze, charakterystyczna sylwetka jest wyeksponowana w najlepszy możliwy sposób. Wybrane akcenty stylistyczne, jak np. przeprojektowany przód z kratą w kształcie gwiazdy, stanowią imponujące elementy, które podkreślają postępowego ducha coupé.

Nowy sportowy grill.

Zobacz różnicę między standardową kratką z gwiazdą a kratką w stylu AMG.

Grill z gwiazdą

Opływowe kształty i sportowe akcenty.

Linia wyposażenia AMG.

Wyczucie stylu pod każdym względem.

Klasyczna szarość, elegancka kaszmirowa biel czy mocna czerwień - dzięki bogatej ofercie każdy indywidualista znajdzie idealny odcień lakieru dla swojego nowego modelu CLS. Odkryj wybrane opcje personalizacji i odkryj nowego CLS w imponujących kolorach.

Ponadczasowa elegancja spotyka się z nowoczesnym luksusem.

Nowy CLS to coś więcej niż tylko ikoniczna sylwetka. Wyraziste linie, sportowe akcenty i wysokiej jakości materiały tworzą perfekcyjnie ukształtowane nowe oblicze. Odkryj nowy lakier w kolorze Spectral Blue, połączenie skóry w kolorze Neva Grey i inne akcenty stylistyczne nowego modelu CLS. Wyraziste linie, sportowe detale i wysokiej jakości materiały tworzą spójną całość. Nowoczesny luksus staje się holistycznym doświadczeniem, które zabiera w podróż wszystkie zmysły.