Mercedes-Benz

Przestrzeń dla profesjonalistów.

Van ProCenter BMG Goworowski

Nasz salon Van ProCenter to coś więcej niż miejsce, w którym jako specjaliści oferujemy kompleksową obsługę pojazdów dostawczych Mercedes-Benz. W nowoczesnym wnętrzu, wyposażonym zgodnie z najnowszymi standardami sieci marki, dbamy także o ekologię i najwyższy komfort naszych klientów.

Największy na Pomorzu salon i serwis Van ProCenter BMG Goworowski został otwarty w Gdyni w 2019 roku i spełnia wszystkie najnowsze wymogi dla sieci Mercedes-Benz w zakresie pojazdów dostawczych.

Van ProCenter BMG Goworowski

„Jesteśmy największym obiektem obsługi pojazdów dostawczych Mercedes-Benz w całym regionie i staramy się być wzorem w tym zakresie. Oznacza to m.in. konsekwentny rozwój znanego od kilku lat standardu Van ProCenter, który opiera się przede wszystkim na doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy, wysokiej jakości obsłudze na każdym etapie oraz dostępności”.

Daniel Dadacz, szef sprzedaży pojazdów dostawczych, BMG Goworowski, Gdynia

Van ProCenter BMG Goworowski

Zmiany widoczne są również m.in. w wystroju i wyposażeniu samego salonu. Do znanych już klientom Van ProCenter elementów na zewnątrz, należy z pewnością oświetlony carport, pod którym prezentujemy gotowe pojazdy z zabudową – zarówno z napędem spalinowym, jak i elektryczne, dla których zamontowaliśmy ładowarki. W środku natomiast, na dużej przestrzeni pierwszego piętra naszego obiektu, za pomocą nowoczesnego oświetlenia wyznaczyliśmy 8 stanowisk ekspozycyjnych (mieści się tu siedem dużych lub osiem mniejszych vanów).

Van ProCenter BMG Goworowski

Znalazły się tu ponadto trzy, wyposażone w multimedialne panele ścienne i wygodne fotele, stanowiska doradców handlowych, gdzie w przyjaznych warunkach można swobodnie omówić wszystkie szczegóły współpracy.

Nasz zespół to doświadczeni eksperci w dziedzinie samochodów dostawczych, gotowi rozwiązać każdy problem i przygotować ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb klienta, uwzględniając:

 • Wybór pojazdu odpowiedni do zastosowania
 • Konfigurację i zabudowę
 • Ofertę serwisową
 • Propozycje finansowania
 • Usługi posprzedażne
Van ProCenter BMG Goworowski

Zespół dedykowanych ekspertów obejmuje:

 • 3 doradców i szefa sprzedaży
 • 2 doradców serwisowych
 • Administratora sprzedaży, zajmującego się m.in. usługami łączności i konfiguracją aplikacji Mercedes me
 • 2 logistyków, zarządzających pojazdami na placu i w salonie
Van ProCenter BMG Goworowski

Nad przebiegiem wszystkich procesów i historią każdego klienta czuwa natomiast nasz Business Development Center – tu zgromadzone są wszystkie dokumenty, zgody i niezbędne informacje.

Przygotowaliśmy też kilka innych udogodnień, takich jak:

 • Dwie myjnie
 • Parking podziemny umożliwiający wyjazd na jazdę próbną bez wychodzenia z salonu
 • Własna stacja benzynowa
 • Blacharnia-lakiernia z wygodnym dojazdem
Van ProCenter BMG Goworowski

Jednocześnie zadbaliśmy o to, by nasz salon był przyjazny środowisku. Na łące na dachu mieszkają pszczoły, a prąd do ładowarek samochodów elektrycznych produkują panele fotowoltaiczne. Stale ograniczamy też w biurze użycie plastiku – dlatego np. wodę podajemy wyłącznie w szklanych butelkach. Wreszcie, aby nasi klienci mogli się poczuć u nas gościnnie przyjęci – otworzyliśmy autorską restaurację Silver Star, w której znajdą Państwo menu dostosowane do pór roku.