Mercedes-Benz

Flexi Finance.
Panujesz nad sytuacją.

Flexi Finance to pożyczka oferowana przez Mercedes-Benz Leasing Polska. Zagwarantuje Ci ona niezbędne środki na zakup nowego lub używanego pojazdu i sprawi, że będziesz miał finanse pod kontrolą. Wybierając Flexi Finance ustalisz z Doradcą Handlowym parametry kalkulacji, takie jak udział własny oraz długość umowy finansowania. Od początku będziesz wiedział jakie opłaty miesięczne zaplanować w budżecie. Dzięki pożyczce Flexi Finance staniesz się od razu właścicielem dostawczego samochodu marki Mercedes-Benz.

Czas trwania umowy pożyczki wynosi od 12 do 60 miesięcy, przy czym w przypadku pojazdów używanych okres finansowania i wiek pojazdu nie mogą przekroczyć łącznie 10 lat, licząc od daty pierwszej rejestracji. Umowę Flexi Finance mogą zawrzeć firmy z siedzibą na terenie Polski posiadające zdolność kredytową.

W ramach produktu Flexi Finance oferujemy schemat spłaty z ratami w równej wysokości -  daje to wygodę spłacania pożyczki. Ponadto oferujemy możliwość utworzenia raty balonowej, obniżającej wysokość miesięcznej raty. Ratę balonową można spłacić jednorazowo pod koniec obowiązywania umowy pożyczki lub rozłożyć ją na dalsze raty. Twoja firma może także odsprzedać samochód dealerowi i rozliczyć ratę balonową przy jednoczesnym zakupie nowego pojazdu.

W trakcie umowy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki (w całości lub w części) oraz wydłużenia czasu, na jaki została podpisana umowa.

Zalety programu Flexi Finance i korzyści dla Twojej firmy:

- Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu – w salonie dealerskim.- Od początku Twoja firma jest właścicielem pojazdu i rejestruje go na siebie.

- Indywidualnie ustalony okres umowy – od 12 do 60 miesięcy – oraz wysokość wpłaty wstępnej.

- Niski łączny koszt odsetek.

- Umowa może obejmować również koszt wyposażenia dodatkowego oraz ubezpieczenia.

Jakie komponenty dostępne są w ramach umowy?

Dokumnety wymagane do analizy finansowej:

- Kopie wpisu REGON i aktu nadania NIP,
- Dokumenty finansowe narastająco od początku bieżącego roku,
- Dokumenty finansowe za ostatni pełny rok obrotowy (w zależności od prowadzonej księgowości, np. PIT, bilans + rachunek zysków i strat, książka przychodów i rozchodów, F-01, itp.)
- Kopie dowodu osobistego i prawa jazdy osób podpisujących umowę.

W szczególnych przypadkach zakres wymaganych dokumentów może być rozszerzony.

Co będzie dla mnie lepsze? Flexi Finance czy Flexi Leasing?

Flexi FinanceFlexi Leasing
Z Flexi Finance warto skorzystać, jeżeli zależy Ci na tym, by od razu być właścicielem pojazdu i zarejestrować go na swoją firmę.Bardziej opłacalny dla Twojej firmy okaże się Flexi Leasing, jeżeli chcesz i masz możliwość skorzystać z efektu tarczy podatkowej