Mercedes-Benz

Mercedes me dla klientów prywatnych.

Mercedes me dla klientów prywatnych

Ułatwia Ci życie.

Mercedes me łączy Cię z Twoim vanem i pozwala organizować Twoją codzienną pracę zawodową, czas wolny oraz czas dla rodziny jeszcze prościej i bardziej komfortowo. 

Zdecyduj się na cyfrowe unowocześnienie Twojego vana i czerp korzyści z większego komfortu, lepszej obsługi serwisowej i większego bezpieczeństwa. Cyfrowe dodatki dla klientów prywatnych to Twoi osobiści towarzysze mobilności. Zapewnią Ci stałe połączenie z Twoim Mercedesem. Dzięki nim do Twojej dyspozycji będą ważne informacje i praktyczne funkcje – pod ręką nawet poza pojazdem.

Trzy z wielu dobrych powodów, dla których warto wybrać Mercedes me.1

Odkryj teraz wszechstronne korzyści w zakresie komfortu, obsługi serwisowej i bezpieczeństwa.

Większy komfort

Większy komfort.

Inteligentne funkcje sprawiają, że Twoja codzienność przed, w czasie oraz po każdej jeździe jest bardziej komfortowa niż kiedykolwiek wcześniej.

Lepsza obsługa serwisowa

Lepsza obsługa serwisowa.

Różnorodne cyfrowe dodatki zamieniają Twojego Mercedesa w inteligentnego partnera, który przypomina, wspomaga i informuje.

Więcej bezpieczeństwa

Lepsza obsługa serwisowa.

Rozmaite cyfrowe dodatki niezawodnie monitorują i ostrzegają, zapewniając w razie potrzeby szybką pomoc.

Odkryj swoje możliwości.

W sklepie Mercedes me Store znajdziesz cyfrowe dodatki do swojego Mercedesa. Tutaj możesz sprawdzić okresy obowiązywania, w razie potrzeby je przedłużyć i dokupić nowe produkty.

[1] W przypadku niektórych pojazdów może wystąpić czasowo ograniczona dostępność modułu komunikacyjnego (LTE) ze względu na trudności w dostawach. W szczególnym stopniu dotyczy to usług Mercedes me connect, w tym systemu połączeń alarmowych (eCall). Stale aktualizowane informacje dostępne są u dealerów Mercedes-Benz.