Mercedes-Benz

Vito.

Po prostu doskonały.

Tak różnorodny jak Twoje zadania.

Dotrzeć do celu może każdy. Jednak Państwa ambicją jest rozwój. Dlatego Vito jest pierwszym samochodem dostawczym w swej klasie, oferującym trzy warianty napędu do wyboru: napęd na koła przednie, na koła tylne i na wszystkie koła. W zależności od swych zamierzeń i pokonywanych tras można wybrać pojazd z napędem odpowiadającym Państwa profilowi eksploatacji oraz wymaganiom w zakresie charakterystyki jazdy.

Opcjonalna 9-stopniowa automatyczna skrzynia biegów 9G-TRONIC PLUS utrzymuje wysoki komfort jazdy i niskie zużycie paliwa. Standardowa 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów wyróżnia się zrównoważeniem dynamiki i ekonomiczności. [zużycie paliwa średnio: 6,2–8,9 l/100 km; emisja CO2: 162–234 g/km]*

Niezależnie od wybranego wariantu napędu, Vito wyposażony w standardowe elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego, komfortową regulację układu jezdnego i niezależne zawieszenie kół uprzyjemni Państwu jazdę swą wydajnością, kulturą pracy i komfortem na poziomie auta osobowego.

Tu możesz cieszyć się pracą.

Przejdźmy teraz do miłych aspektów Państwa pracy: w przestronnym wnętrzu Vito jest ona niezwykle przyjemna. Siedzenia wyróżniają się wytrzymałymi obiciami tkaninowymi, a ich ergonomiczna tapicerka jest wygodna także podczas długich podróży. W zimnych miesiącach cennym dodatkiem staje się opcjonalne ogrzewanie foteli kierowcy i pasażera obok. Jeśli potrzebne jest trzecie miejsce z przodu, można zamówić opcjonalną kanapę obok kierowcy.

Dzięki elektromechanicznemu wspomaganiu układu kierowniczego oraz takim opcjom wyposażenia, jak tempomat, kierownica wielofunkcyjna z regulowaną kolumną kierownicy i komputer podróżny, kierowanie samochodem jest niezwykle łatwe. Opcjonalna klimatyzacja lub klimatyzacja automatyczna pomaga kierowcy zachować chłodny osąd sytuacji.

Dostępne na życzenie systemy audio zapewniają w czasie jazdy doskonałą komunikację i dobrą rozrywkę dzięki obsłudze systemów Apple CarPlay i Google AndroidAuto, a wraz z systemem nawigacyjnym również szybszy dojazd do celu. Jeśli chcieliby Państwo dodatkowo zwiększyć wysoką wartość Vito, rekomendujemy zamówienie opcjonalnego pakietu chromowanych elementów wyposażenia wnętrza. A ponieważ każde udane przedsięwzięcie potrzebuje odpowiedniej przestrzeni magazynowej, wyposażyliśmy Vito w wiele praktycznych schowków.

Twój zysk: ładowność większa nawet o 120 kg

W Vito jest miejsce na wszystko, co trzeba zabrać. Liczby mówią same za siebie: obciążenie użytkowe większe nawet o 120 kg niż w poprzednim typoszeregu, na powierzchni ładunkowej o długości do 3 m2 . A dzięki maksymalnej ładowności 1374 kg, pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3200 kg zabierze mnóstwo ładunku.

To jednak jeszcze nie wszystko: oferując trzy wersje długości pojazdu, dwa rozstawy osi, elastyczny system zabezpieczeń i praktyczne ścianki działowe, zapewnia on wszechstronne możliwości indywidualizacji i specjalizacji w Państwa profesjonalnej działalności transportowej. W końcu jedno zadanie nie równa się drugiemu. Przede wszystkim wtedy, gdy oprócz ładunku przewożą Państwo również pasażerów. Do tego celu najbardziej odpowiedni będzie Vito Mixto.

Dzięki częściowemu przeszkleniu, wygodnemu wejściu i możliwościom dopasowania układu siedzeń, z jego funkcjonalności i komfortu może korzystać maksymalnie sześć osób. A w razie potrzeby można łatwo, kilkoma ruchami wymontować opcjonalną kanapę tylną. Duże otwory drzwiowe i nisko położona krawędź załadunkowa Vito umożliwią zresztą dziecinnie łatwą realizację nawet ciężkich zadań, zapewniając jeszcze wyższy komfort, wydajność i bezpieczeństwo przy załadunku i wyładunku.

Vito Furgon: Wyróżnia się pojemnością ładunkową i ładownością

Vito Furgon zabiera wiele ładunku i nie poddaje się łatwo. To profesjonalista do ambitnychzadań, doskonale przygotowany, aby reprezentować Państwa firmę. Jego specjalnością jestpochłanianie ładunków. Przy maksymalnej długości przestrzeni ładunkowej wynoszącej3061 mm i maksymalnej pojemności 6,6 m3 Vito Furgon zabiera od 829 do 1294 kg ładunku,a przy dopuszczalnej masie całkowitej zwiększonej do 3200 kg nawet od 1219 do 1324 kg(z napędem na tylne koła).

Jednak masa to nie wszystko: dzięki dużym otworom w przestrzeni ładunkowej i nisko położonejkrawędzi załadunkowej, Vito Furgon jest także bardzo wygodny w załadunku. Wraz z opcjonalnymidrzwiami przesuwnymi po lewej stronie do dyspozycji są trzy drogi dostępu do przestrzeniładunkowej, umożliwiające na przykład załadunek trzech europalet. Szyny do mocowaniaładunku w podłodze przestrzeni ładunkowej oraz szyny mocujące w ścianie bocznej umożliwiająelastyczne zabezpieczanie ładunku.

Vito Mixto: Wszystko pasuje i każdy ma swoje miejsce

Vito Mixto działa według zasady „jeden do wszystkiego” i ma zalety zarówno tourera,jak i furgonu. Kto chce przewozić jednocześnie osoby i ładunki, ten zyska w Vito Mixtoekonomicznego, uniwersalnego i niezawodnego profesjonalistę.

Opcjonalnie wyposażony w kanapę obok kierowcy i 3-osobową kanapę w przestrzeni pasażerskiej,przewiezie maksymalnie sześć osób. Okna boczne rozświetlają przestrzeń pasażerskąi zapewniają widoczność, a dodatkowy nawiew powietrza umieszczony przy podłodze zapewniaprzyjemną temperaturę ‒ pasażerowie w 1. rzędzie tylnym podróżują więc wygodnie.

Za kanapą jest jeszcze duża przestrzeń na materiały i sprzęt, którą można doskonale wykorzystaćdzięki dużej ładowności samochodu. W zależności od wersji długości pojazdu, jegopowierzchnia ładunkowa wynosi maksymalnie 2,63 m2, a pojemność ładunkowa maksymalnie4,1 m3. Na życzenie ścianka działowa z oknem przy słupkach C osłoni przestrzeń pasażerskąprzed pyłem i brudem z przestrzeni ładunkowej i dodatkowo ochroni przed ładunkiem.

Vito Tourer: Tak różnorodnyjak Twoje trasy

Niezależnie, jakie cele sobie Państwo stawiają, Vito Tourer wesprze Państwa w ichskutecznym osiąganiu. Bowiem trzy modele ‒ BASE, PRO i SELECT ‒ można dopasowaćdokładnie do potrzeb Państwa i Państwa pasażerów.

Jeśli potrzebują Państwo bardzokomfortowego samochodu do przewozów turystycznych lub jako hotelowego minibusa,najlepszym wyborem będzie Vito Tourer SELECT z dwoma regulowanymi 3-osobowymikanapami. Może uprzyjemnią Państwo podróż swoim pasażerom, wpuszczając do wnętrzawięcej światła i powietrza przez opcjonalny panoramiczny dach odsuwany? Jeśli chcielibyPaństwo nabyć niezwykle uniwersalną taksówkę czy samochód klubowy, proponujemy zapoznaniesię z Vito Tourer PRO. A gdy trzeba przewieźć załogę na miejsce pracy, polecamyfunkcjonalnego Vito Tourer BASE.

Zależnie od długości nadwozia przestrzeń pasażerską można wyposażyć w dwa, a w wersjiekstra długiej nawet w trzy rzędy 2- i 3-osobowych kanap. Aby uzyskać maksymalniedziewięć miejsc siedzących, należy wybrać trzy rzędy w przestrzeni pasażerskiej (układsiedzeń 2-2-3) lub kanapę obok kierowcy i dwie 3-osobowe kanapy z tyłu. A teraz najlepszainformacja: uniwersalność Vito Tourer przyda się Państwu także w prywatnym użytkowaniu.

Dalsze kroki:

Szczegółowe informacje o Vito.

* Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.